Adres:

İsmet Paşa Mah. Aytaç Sitesi Sok. No:4/1 Devrek/Zonguldak

Hakkımızda

Asya Kağıt

Hakkımızda

Asya kağıt; geri dönüşümü destekleyen ve doğayı zararlı atıklardan koruyan, hem kağıt hem de elektronik geri dönüşüme destek veren çevre dostu bir kuruluştur.
Geri dönüşüm bilincini her geçen gün daha çok kazandırmak için emek ve gayret sarf eden; doğayı koruma bilincini ülkemize sağladığı hizmet faktörü ile taçlandırmaktadır.
Asya Kağıt; ülkemize karşı olan hizmetini, geri dönüşüm sürecini ve bu bilinci yaymak için, atılmak istenen her adımın ve sürecin, geri dönüşümün doğaya, dünyaya ve insanlığa katkı sağlamasını hedeflemek amacıyla kurulmuş ve ülkemize sağlamaya çalıştığı hizmetten mutluluk duyan bir yapıdır.
Farklılıkları, yenilikleri, araştırmayı, eğitimi, bilinçlendirmeyi, katkı sağlamayı, hem bireysel hem de kurumsal gelişmeyi göz önünde tutarak değişen koşulları ve süreci, doğru ve yapıcı hizmet kalitesini, vizyon ve prensip kuralları ile birleştirerek başarılar elde etmeyi hedefleyen, Aynı zamanda; büyüme potansiyellerini geliştirirken katkı sağlamayı hedefleyen kazandığı misyon kalitesini ve sürecini takım ruhuyla hareket etmek için her geçen gün daha çok çaba ve emek sarf eden, ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten şeref duyan bir aileyiz.

Bizimle Birlikte Doğaya Katkı Sağlayan İş Ortaklarımız

Asya Kağıt
Asya Kağıt
Asya Kağıt
Asya Kağıt
Asya Kağıt